Centrum Informacji
i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Bęc jabłkiem w głowę

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza do udziału w  konkursie „Bęc Jabłkiem w Głowę”.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych Trójmiasta oraz gmin Pruszcz Gdański, Rumia i kolbudy. Szczegółowe zasady konkursu zamieszczone są w regulaminie - prosze wybrać aktualną edycję konkursu.
 
Informację o wyborze zespołów prosimy przesłać na załączonej karcie zgłoszenia do 16 listopada 2015 r. na adres:
 
szkoły gdańskie, sopockie z gmin Pruszcz Gdański i Kolbudy: Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej, 80-837 Gdańsk, ul. Polanki 51, 80-308 Gdańsk, tel: 58 301 80 99, lub mailowo na adres: k.koziel@pomorskieparki.pl
 
szkoły z Gdyni oraz Rumi: Centrum Nauki Experyment, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia lub mailowo na adres s.kornaczewicz@experyment.gdynia.pl
 
 
Zaproszenie do XVII edycji 2017/2018

Zaproszenie do XVII edycji 2017/2018

Szanowni Państwo, drodzy uczestnicy konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". Już po raz 17 mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w tej interdyscyplinarnej przygodzie. Jest to duże przedsięwzięcie zarówno dla nas jako organizatorów jak i dla Was - uczestników. Mamy jednak nadzieję, że czujecie, ze warto! Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji!

Podsumowanie XVI edycji konkursu (2016-2017)

Podsumowanie XVI edycji konkursu (2016-2017)

W dniach 12 i 19 kwietnia 2017 roku w siedzibie Centrum Nauki Experyment w Gdyni (Partnera projektu) miała miejsce miła uroczystość wręczenia nagród uczestnikom – laureatom konkursu!
W sumie wyłoniono 21 grup finalistów: 12 grup w kategorii szkół podstawowych oraz 9 w kategorii gimnazjalnej.

Zaproszenie do XVI edycji 2016/2017

Drodzy sympatycy konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". Po raz 16 mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w tej interdyscyplinarnej przygodzie. Z dużą radością i ciekawością oczekujemy na Wasze zgłoszenia, prezentacje, występy. W załacznikach znajduje się lista obowiązujących na tę edycję zagadnień, aktualny regulamin i karta zgłoszenia. Zapraszamy serdecznie!

Podsumowanie XV edycji konkursu

Podsumowanie XV edycji konkursu

 Zachęcam do zapoznania się z refleksjami po zakończeniu 15 edycji konkursu "Bęc jabłkiem w głowę".

Bęc jabłkiem w głowę 2015/2016

Serdecznie zachęcam do podjęcia tego trudnego i pasjonującego wyzwania jakim jest udział w konkursie "Bęc jabłkiem w głowę". To już 15 edycja konkursu więc bogatsi o wieloletnie doświadczenia zapraszamy do wspólnej nauki, zabawy, rozwijania swoich zainteresowań także nowych uczestników z gmin Pruszcz Gdański, Kolbudy i Rumia. Szczegóły znajdują się w załacznikach, zachęcamy do uważnego zapoznania się z regulaminem. 

Wyniki 14 edycji konkursu.

Serdecznie zachęcam wszystkich zainteresowanych i oczekujących tej wiadomości do zapoznania się z wynikami 14 edycji interdyscyplinarnego konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". W załącznikach publikujemy listę finalistów zarówno z Gdyni jak i z Gdańska i Sopotu. Finały konkursu są zaplanowane na 28 kwietnia (dla szkół podstawowych) oraz 29 kwietnia (dla gimnazjalistów) w Centrum Nauki Experyment w Gdyni. 

Zaproszenie do 14 edycji konkursu!

Lista laureatów edycji 2013/2014

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z wynikami konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". 

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2013

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2013

W dniach 17-18 czerwca w pięknych przestrzeniach Centrum Hewelianum, miała miejsce miła okoliczność – wręczano nagrody finalistom XII edycji konkursu „Bęc jabłkiem w głowę”.

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2013 zaproszenie

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2013 zaproszenie

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza do udziału w XII edycji konkursu „Bęc Jabłkiem w Głowę”.

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2012

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2012

20 czerwca, 2012 roku w pięknych przestrzeniach Centrum Hewelianum odbyło się spotkanie finałowe połączone z wręczeniem nagród w ramach konkursu „Bęc jabłkiem w głowę” którego pomysłodawcą i realizatorem jest Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej Gdańskiej Fundacji Wody. 

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2012 zaproszenie

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2012 zaproszenie

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza do udziału w XI edycji konkursu „Bęc jabłkiem w głowę”. Konkurs ten jest adresowany do uczniów gdańskich i sopockich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. 

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2011

archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2011

02 czerwca 2011 roku jury konkursowe, po długich obradach, podjęło decyzję o nagrodzeniu wybranych uczestników. Decyzja ta nie była łatwa. Do konkursu zgłosiło się ponad 100 grup ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych Gdańska i Sopotu.