Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: ciee@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie w godzinach pracy (poniedziałek - piątek 7.30-15.30, czwartki 10.00-18.00):  -  58 301 80 99 (rekomendujemy kontakt za pośrednictwem numerów komórkowych podanych w zakładce O Nas/pracownicy)

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie CIEE. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

 

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

24 godzinny konkurs o Janie Heweliuszu!

 Mini gratka dla miłośników Jana Heweliusza. 28 stycznia obchodziliśmy rocznicę urodzin i śmierci tego wybitnego astronoma, matematyka, konstruktora instrumentów naukowych. Ponieważ CIEE włączyło się aktywnie w Święto Gdańskiej Nauki przed nami – od teraz – 3 dni pod hasłem „Jan Heweliusz w przyrodniczym obrazie”. Rozpoczynamy 24 – godzinnym konkursem a kończymy w środę „niesztampową” niespodzianką.

"Chronimy przyrodę w Lasach Oliwskich (TPK) – rezerwaty przyrody, użytki ekologiczne i pomniki przyrody"

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie realizowanym wspólnie przez pracowników Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz  Szkołę Podstawową nr 8 w Sopocie. Wszelkie informacje znajdują się w załaczonym regulaminie a także na stronie TPK. Polecamy uwadze.