Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: ciee@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie w godzinach pracy (poniedziałek - piątek 7.30-15.30, czwartki 10.00-18.00):  -  58 301 80 99 (rekomendujemy kontakt za pośrednictwem numerów komórkowych podanych w zakładce O Nas/pracownicy)

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie CIEE. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

 

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

Konferencja Przestrzeń wokół nas

Serdecznie zapraszamy na konferencję Przestrzeń wokół nas, kierowaną do nauczycieli pomorskich szkół, a także przedstawicieli środowisk naukowych, organizacji, stowarzyszeń oraz osób zainteresowanych edukacją przestrzenną, krajobrazową i regionalną. Konferencja odbędzie się 24 kwietnia 2013 roku w godzinach od 9.30 do 16.45 w gdańskim Ratuszu Staromiejskim (ul. Korzenna 33/35). 

Dzień Ziemi w Gdańsku – recykling daje owoce

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach Dnia Ziemi w Gdańsku organizowanych przez WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gdańsku oraz Partnerstwo Przymorze. Zachęcamy do segregowania odpadów i zbierania kartoników po sokach, mleku typu tetra pak. Niech 22 kwietnia 2013 roku zakwitnie w Gdańsku owocowo.