Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza do udziału w III edycji interdyscyplinarnego konkursu „Fortyfikacje Gdańska i Pomorza Kultura Autentyczności ”. Konkurs adresowany jest do studentów, absolwentów (do dwóch lat po studiach), doktorantów krajowych i zagranicznych uczelni wyższych. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na załączonym formularzu do 10 września 2012 r. na adres email: fortyfikacje.konkurs@gmail.com

Tematem tegorocznego konkursu będą fortyfikacje Biskupiej Górki. W tym celu zrobiliśmy rozeznanie w terenie. Obiekty są wspaniałe i liczymy na to, że zainspirują uczestników i uczestniczki do stworzenia wyjątkowych projektów, a one z kolei Władze Gdańska do realizacji najlepszych pomysłów.

Zdjęcia dostępne są pod  tym linkiem

Partnerami merytorycznymi konkursu są: Politechnika Gdańska – Wydział Architektury, Uniwersytet Gdański – Wydział Biologii, Stowarzyszenie „WAGA”, Partnerstwo dla Biskupiej Górki, Instytut Kultury Miejskiej.

Patronat honorowy nad trzecią edycją konkursu objął Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdańska – Paweł Adamowicz, Prorektor ds. Nauki Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn. Patronat medialny objął portal urbanistyka.info.

Partnerem strategicznym konkursu jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.