Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji interdyscyplinarnego konkursu „Fortyfikacje Gdańska i Pomorza Kultura Autentyczności”.

Studentów, doktorantów i absolwentów (do dwóch lat po studiach) zapraszamy do wzięcia udziału w interdyscyplinarnym konkursie “Fortyfikacje Gdańska i Pomorza Kultura Autentyczności”. Celem konkursu jest stworzenie koncepcji zagospodarowania zabytkowych przestrzeni Gdańska. Tegoroczny obiekt konkursowy zostanie ogłoszony w dniu konkursu. Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2013 roku. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres fortyfikacje.konkurs@gmail.com Konkurs odbędzie w gdańsku w terminie 25-28 września 2013 r. Do konkursu zakwalifikowanych zostanie 40 osób.

Konkurs objęty został patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Gdańska. Partnerami konkursu są Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Stowarzyszenie WAGA, Stowarzyszenie Partnerstwo dla Biskupiej Górki oraz Gdańska Fundacja Wody. Partnerami strategicznymi są: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Gdańska Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna. Organizatorem konkursu jest Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych.