Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA
Wyniki trzeciej edycji konkursu
 
Szanowni Państwo, Drodzy uczestnicy,
 
Trzeciej edycji konkursu „Przyroda Komiksowo – Promocja Integracji”.
 
W dniu 14 czerwca 2011 roku odbył się finał trzeciej edycji międzyszkolnego, wojewódzkiego konkursu komiksowego Przyroda Komiksowo – Promocja Integracji” o tematyce prośrodowiskowej. Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
 
Do konkursu zgłoszono prawie 70 komiksów. Komiksy dotarły nie tylko z wielu miejscowości Województwa Pomorskiego, ale również innych województw. Jury konkursowe, po długich obradach, w dniu 3 czerwca podjęło decyzję o nagrodzeniu 10 zespołów w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe – cztery zespoły, szkoły gimnazjalne cztery zespoły, szkoły ponadgimnazjalne – dwa zespoły. Finał trzeciej edycji konkursu odbył się w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i wzięli udział w warsztatach komiksowych przeprowadzonych przez pana Bogdana Ruksztełło-Kowalewskiego z Gdańskiej Pracowni Komiksowej. Laureatów oraz wszystkich zainteresowanych komiksami zapraszamy na Bałtycki Festiwal Komiksu, który odbędzie się w dniach 24-26 czerwca 2011.
 
Laureatom serdecznie gratulujemy.
 
Czwarta edycja konkursu
Zapraszamy do udziału w czwartej edycji konkursu plastycznego „Przyroda Komiksowo Promocja Integracji”. Partnerem projektu jest Gdańska Pracownia Komiksowa.