Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego

Serdecznie zapraszam Was do udziału w XI edycji konkursu „Zaproś gości do swej miejscowości”.

Waszym zadaniem jest stworzenie strony internetowej, poświęconej atrakcjom przyrodniczym, kulturowym i turystycznym najbliższego otoczenia (temat przewodni XI edycji „Przyroda na wyciągnięcie ręki”)

Parę wytycznych dla zainteresowanych
  • Stwórzcie grupę, chyba że wolicie działać indywidualnie
  • W grupie bądźcie samodzielni
  • Szanujcie cudzą własność – podawajcie źródła informacji
  • Pamiętajcie o temacie „Przyroda na wyciągnięcie ręki”
  • Czekamy na Wasze prace do 10 stycznia 2014 r.
  • Uzbrójcie się w cierpliwość, do końca lutego pojawią się wyniki
  • Na finał zaprosimy w marcu.
Mam nadzieję, że udział w konkursie będzie nie tylko intelektualnym wyzwaniem, ale przede wszystkim pretekstem do poznania walorów najbliższego otoczenia.
 
Konkurs jest finansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
 
 
Zaproś gości do swej miejscowości wyniki XII edycji
Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z pracami uczniów, które znalazły uznanie w oczach jury konkursowego. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, nagrodzonym gratulujemy. 
Wstępne wyniki XII edycji konkursu
Przedstawiamy listę nagrodzonych i wyróżnionych w XII edycji konkursu. Nie zdradzamy na razie szczegółów by pozostawić element niespodzianki na spotkanie finałowe, które wstępnie planujemy zorganizować 9 kwietnia w siedzibie CIEE. O szczegółach będziemy informowali w bezpośrednich pismach  do szkół.
Zaproś gości...XI edycja wyniki
Szanowni Państwo, uczestnicy XI edycji konkursu. Poniżej znajdziecie wstępne wyniki konkursowe. Chcemy zasygnalizować Laureatom by przygotowywali się do spotkania finałowego i jednocześnie chcemy potrzymać Was jeszcze troszkę w niepewności więc nie zdradzamy „miejsc na podium”.
Zaproś gości... X edycja wyniki
25 kwietnia 2013 roku w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku miała miejsce miła okoliczność – wręczono nagrody finalistom X edycji konkursu „Zaproś gości do swej miejscowości” organizowanego przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej.
Zaproś gości... X edycja
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego do udziału w jubileuszowej X edycji konkursu „Zaproś gości do swej miejscowości”.
Zaproś gości... 2012
Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku ma przyjemność zaprosić uczniów Waszej Szkoły do udziału w ósmej edycji konkursu „Zaproś gości do swej miejscowości”. Bieżąca edycja jest adresowana do szkół z województwa pomorskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.
Zaproś gości... 2012 wyniki
 We wtorek 29 maja 2012 roku, o godzinie 11.00, w siedzibie Centrum, odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom i wyróżnionym uczestnikom konkursu organizowanego przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku. 
Zaproś gości... 2011/2012
 We wtorek 29 maja 2012 roku, o godzinie 11.00, w siedzibie Centrum, odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom i wyróżnionym uczestnikom konkursu organizowanego przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku. 
Zaproś gości... 2011
W czwartek 28 kwietnia 2011 roku, w samo południe, w siedzibie Centrum, odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom i wyróżnionym uczestnikom konkursu organizowanego przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku. 
Zaproś gości... 2010
Jak co roku, od 9 lat, na przełomie jesieni i zimy, mamy przyjemność zaprosić uczniów wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego do udziału w konkursie „Zaproś gości do swej miejscowości”.