przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Menu


Wyniki XVI edycji konkursu

Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Ze względu na sytuację wokół postaraliśmy się dostosować zasady do skomplikowanych okoliczności. Po wprowadzeniu nauki zdalnej daliśmy Wam możliwość przygotowania prac elektronicznych. Rozszerzyliśmy też grupę docelową o grupy przedszkolne i klasy z gmin otaczających Trójmiasto.

Cieszymy się bardzo, że podjęliście się udziału w konkursie i na różne sposoby uwieczniliście naszych skrzydlatych przyjaciół.  Otrzymaliśmy barwne i oryginalne prace, również w niekonwencjonalnej formie. Serdecznie dziękujemy!

Komisja oceniająca plakaty wyłoniła następujących laureatów:

Nagrody

I kategoria

II kategoria

III kategoria

Wyróżnienia:

Laureatom konkursu i grupom wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Grupy, które uzyskały nagrody główne zostaną nagrodzone przewodnikami do rozpoznawania ptaków i książką przyrodniczą dla każdego ucznia/dziecka. W sprawie przekazania nagród skontaktujemy się z opiekunami. Mamy nadzieję, że wiosną będziemy mogli spotkać się na warsztacie! Klasy wyróżnione otrzymają książki o tematyce ornitologicznej. Konkurs został zorganizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. 


Copyright © Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, ul. Polanki 51, 80-308 Gdańsk