Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

Dajemy Wam do ręki grę, która jest jednocześnie nietypowym zaproszeniem. Wspólnie z Wydziałem Biologii Uniwersytetu Gdańskiego chcielibyśmy zarazić Was naszą przyrodniczą pasją. Aby to było możliwe niezbędna jest do tego droga co najmniej „kropelkowa” – odwiedźcie nas.  Na szczęście (dla nielubiących długich spacerów) jesteśmy sąsiadami!
Edukacja to skomplikowany proces i trwa przez całe życie! Nie musi (a wręcz nie powinna) sprowadzać się tylko do szkoły, zatem wyzbądźcie się nieśmiałości i zapoznajcie się z kawałkiem „naszego świata”. Być może stanie się on dla niektórych z Was kierunkiem studiów, stanowiskiem pracy a na pewno ciekawą przygodą. Dajcie się nam porwać, by poznać, odkryć, wytropić czy też prześledzić przyrodnicze oblicze naszych „podwórek”.

Wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie gry terenowej, w tym członkom kół naukowych z Wydziału Biologii UG pięknie dziekujemy za współpracę! Projekt gry powstał dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Pozdrawiamy, zespół Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku