Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA
XVI edycja konkursu konkursu plastycznego „Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi”
Serdecznie zapraszamy przedszkola oraz klasy I-VI szkół podstawowych z Trójmiasta i gmin ościennych do udziału w konkursie plastycznym „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”. To już XVI edycja konkursu, dostosowana do sytuacji epidemiologicznej.
 
Wyniki XV edycji konkursu
Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. W tym roku rozszerzyliśmy grupę docelową konkursu o nowe kategorie wiekowe. Otrzymaliśmy barwne i oryginalne prace, również w niekonwencjonalnej formie. Serdecznie dziękujemy - jak zawsze jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!
XV edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Serdecznie zapraszamy przedszkola oraz klasy I-VI szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w konkursie plastycznym „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”. To jubieluszowa XV edycja konkursu, więc postanowiliśmy go trochę "odmłodzić"!
 
Wyniki XIV edycji konkursu Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi
Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy IV-VII ze szkół podstawowych z Trójmiasta nadesłały barwne i oryginalne prace, również w niekonwencjonalnej formie. Serdecznie dziękujemy!  
XIV edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Serdecznie zapraszamy klasy IV-VII szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w XIV edycji konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”.
Wyniki XIII edycji konkursu Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi
Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy IV, V i VI ze szkół podstawowych z Trójmiasta nadesłały szesnaście barwnych prac. Serdecznie dziękujemy! 
XIII edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Serdecznie zapraszamy klasy IV-VI szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w XIII edycji konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” 
Wyniki XI edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
 Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta.
W oczekiwaniu na wyniki konkursu
Przepraszamy za zwłokę - wiemy, że czas oczekania na wyniki konkursu "ciągnie się w nieskończoność" ale jesteśmy tak bardzo zaabsorbowane zbliżającym się piknikiem edukacyjnym "Bioróżnorodność - poznaj by zachować", że prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Dołożymy wszelkich starań by wyniki pojawiły się w pierwszej połowie przyszłego tygodnia! 
XI edycja konkursu Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi
 Serdecznie zapraszamy klasy IV-VI szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w XI edycji konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Wyniki X edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. 
X edycja konkursu Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi
Serdecznie zapraszamy klasy IV-VI szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w X edycji konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Wyniki IX edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
 IX edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy IV, V i VI ze szkół podstawowych w Gdańsku i Sopocie nadesłały 59 interesujących i barwnych prac. Serdecznie dziękujemy! W dniu 20 maja 2013 r. komisja oceniająca plakaty wyłoniła następujących laureatów:
IX edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Na etapie konkursu plastycznego, wykonując wspólnie plakaty na temat „Ptaki w moim mieście”, uczniowie zapoznają się z gatunkami ptaków żyjących w ich rodzinnym mieście. Cztery klasy – laureaci wezmą udział w wycieczce przyrodniczej do rezerwatu Mewia Łacha na Wyspie Sobieszewskiej oraz zostaną nagrodzone przewodnikami do rozpoznawania ptaków. 
Wyniki VIII edycji konkursu Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi
VIII edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy IV, V i VI ze szkół podstawowych w Gdańsku i Sopocie nadesłały wiele interesujących i barwnych prac. Serdecznie dziękujemy! W dniu 26 maja 2012 r. komisja oceniająca plakaty wyłoniła następujących laureatów:
VIII edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Na etapie konkursu plastycznego, wykonując wspólnie plakaty na temat „Ptaki w moim mieście”, uczniowie zapoznają się z gatunkami ptaków żyjących w ich rodzinnym mieście. Cztery klasy – laureaci wezmą udział w wycieczce przyrodniczej na Wyspę Sobieszewską oraz zostaną nagrodzone przewodnikami do rozpoznawania ptaków.
Wyniki konkursu 2011
VII edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy V ze szkół podstawowych nadesłały wiele interesujących i barwnych prac. Serdecznie dziękujemy! W dniu 10 maja 2011 r. komisja oceniająca plakaty wyłoniła następujących laureatów:
Wyniki konkursu 2009
W dniach 25-27 maja 2009 r. odbyły się wycieczki przyrodnicze do rezerwatu przyrody „Ptasi Raj”, które stanowiły główną nagrodę dla laureatów V edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”. Zajęcia terenowe prowadzone były przez ornitologów:
Wyniki konkursu 2009
W dniach 25-27 maja 2009 r. odbyły się wycieczki przyrodnicze do rezerwatu przyrody „Ptasi Raj”, które stanowiły główną nagrodę dla laureatów V edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”. Zajęcia terenowe prowadzone były przez ornitologów: