Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA
XVII edycja konkursu konkursu plastycznego „Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi”
 Serdecznie zapraszamy przedszkola, zerówki oraz klasy I-VI szkół podstawowych z Trójmiasta i gmin ościennych do udziału w konkursie plastycznym „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”. To już XVII edycja konkursu!
Wyniki XVI edycji konkursu
Kolejna edycja ptasiego konkursu została rozstrzygnięta. Ze względu na sytuację wokół postaraliśmy się dostosować zasady do skomplikowanych okoliczności. Cieszymy się bardzo, że podjęliście się udziału w konkursie i na różne sposoby uwieczniliście naszych skrzydlatych przyjaciół.  Otrzymaliśmy barwne i oryginalne prace, również w niekonwencjonalnej formie. Serdecznie dziękujemy! 
XVI edycja konkursu konkursu plastycznego „Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi”
Serdecznie zapraszamy przedszkola oraz klasy I-VI szkół podstawowych z Trójmiasta i gmin ościennych do udziału w konkursie plastycznym „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”. To już XVI edycja konkursu, dostosowana do sytuacji epidemiologicznej.
 
Wyniki XV edycji konkursu
Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. W tym roku rozszerzyliśmy grupę docelową konkursu o nowe kategorie wiekowe. Otrzymaliśmy barwne i oryginalne prace, również w niekonwencjonalnej formie. Serdecznie dziękujemy - jak zawsze jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!
XV edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Serdecznie zapraszamy przedszkola oraz klasy I-VI szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w konkursie plastycznym „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”. To jubieluszowa XV edycja konkursu, więc postanowiliśmy go trochę "odmłodzić"!
 
Wyniki XIV edycji konkursu Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi
Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy IV-VII ze szkół podstawowych z Trójmiasta nadesłały barwne i oryginalne prace, również w niekonwencjonalnej formie. Serdecznie dziękujemy!  
XIV edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Serdecznie zapraszamy klasy IV-VII szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w XIV edycji konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”.
Wyniki XIII edycji konkursu Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi
Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy IV, V i VI ze szkół podstawowych z Trójmiasta nadesłały szesnaście barwnych prac. Serdecznie dziękujemy! 
XIII edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Serdecznie zapraszamy klasy IV-VI szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w XIII edycji konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” 
Wyniki XI edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
 Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta.
W oczekiwaniu na wyniki konkursu
Przepraszamy za zwłokę - wiemy, że czas oczekania na wyniki konkursu "ciągnie się w nieskończoność" ale jesteśmy tak bardzo zaabsorbowane zbliżającym się piknikiem edukacyjnym "Bioróżnorodność - poznaj by zachować", że prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Dołożymy wszelkich starań by wyniki pojawiły się w pierwszej połowie przyszłego tygodnia! 
XI edycja konkursu Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi
 Serdecznie zapraszamy klasy IV-VI szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w XI edycji konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Wyniki X edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Kolejna edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. 
X edycja konkursu Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi
Serdecznie zapraszamy klasy IV-VI szkół podstawowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni do udziału w X edycji konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Wyniki IX edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
 IX edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy IV, V i VI ze szkół podstawowych w Gdańsku i Sopocie nadesłały 59 interesujących i barwnych prac. Serdecznie dziękujemy! W dniu 20 maja 2013 r. komisja oceniająca plakaty wyłoniła następujących laureatów:
IX edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Na etapie konkursu plastycznego, wykonując wspólnie plakaty na temat „Ptaki w moim mieście”, uczniowie zapoznają się z gatunkami ptaków żyjących w ich rodzinnym mieście. Cztery klasy – laureaci wezmą udział w wycieczce przyrodniczej do rezerwatu Mewia Łacha na Wyspie Sobieszewskiej oraz zostaną nagrodzone przewodnikami do rozpoznawania ptaków. 
Wyniki VIII edycji konkursu Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi
VIII edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy IV, V i VI ze szkół podstawowych w Gdańsku i Sopocie nadesłały wiele interesujących i barwnych prac. Serdecznie dziękujemy! W dniu 26 maja 2012 r. komisja oceniająca plakaty wyłoniła następujących laureatów:
VIII edycja konkursu plastycznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”
Na etapie konkursu plastycznego, wykonując wspólnie plakaty na temat „Ptaki w moim mieście”, uczniowie zapoznają się z gatunkami ptaków żyjących w ich rodzinnym mieście. Cztery klasy – laureaci wezmą udział w wycieczce przyrodniczej na Wyspę Sobieszewską oraz zostaną nagrodzone przewodnikami do rozpoznawania ptaków.
Wyniki konkursu 2011
VII edycja konkursu ornitologicznego „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi” została rozstrzygnięta. Klasy V ze szkół podstawowych nadesłały wiele interesujących i barwnych prac. Serdecznie dziękujemy! W dniu 10 maja 2011 r. komisja oceniająca plakaty wyłoniła następujących laureatów:
Wyniki konkursu 2009
W dniach 25-27 maja 2009 r. odbyły się wycieczki przyrodnicze do rezerwatu przyrody „Ptasi Raj”, które stanowiły główną nagrodę dla laureatów V edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”. Zajęcia terenowe prowadzone były przez ornitologów:
Wyniki konkursu 2009
W dniach 25-27 maja 2009 r. odbyły się wycieczki przyrodnicze do rezerwatu przyrody „Ptasi Raj”, które stanowiły główną nagrodę dla laureatów V edycji konkursu „Znani i nieznani – ptasi sąsiedzi”. Zajęcia terenowe prowadzone były przez ornitologów: