Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

Szanowni Państwo, drodzy sympatycy konkursu „Bęc jabłkiem w głowę”.

Powoli wracamy do codzienności, dlatego chciałam nieśmiało wrócić do tematu konkursu.
1. Bardzo nam zależy by wszyscy, którzy zgłosili się do udziału w konkursie mieli okazję zaprezentowania wyników swoich badań/eksperymentów
2. Uwzględniając sytuację epidemiologiczną chcemy zaproponować następujące sposoby dokończenia prezentacji konkursowych:
- nakręcenie filmiku z występu grupy konkursowej i przesłanie go do nas do dnia 19 czerwca 2020 roku (oczywiście zachęcamy do wykorzystania telefonu, nie chodzi nam o super profesjonalnie zmontowany materiał – nie to jest przedmiotem konkursu)
- umówienie się z nami (np. mailowo/telefonicznie) na konkretny dzień i godzinę do dnia 19 czerwca 2020 r. i połączenie się za pośrednictwem np Messengera lub skypa, mamy wtedy możliwość bezpośredniego wysłuchania i obejrzenia wystąpienia oraz zadania pytań.
       3. Do wszystkich szkół, które zdecydują się na takie „zdalne” rozwiązanie przyjedziemy by przekazać na ręce opiekuna konkursu nagrody dla uczniów. W tym roku są to zestawy worków bawełnianych z kolekcji Jana Szopy oraz skarpetek nie do pary z firmy Kabak – są cudne więc tym bardziej zachęcamy!
4. Z wiadomych względów w tym roku szkolnym/w tej edycji, konkurs nie zakończy się finałem. Postanowiliśmy poprzestać na półfinałach, mając na uwadze głównie, względy bezpieczeństwa i jednak dużą dozą niepewności co do potencjalnych spotkań w większych grupach. Jednocześnie uczniowie tez nie mają jednakowych warunków w prezentacji swej pracy, nie chcemy by ktoś poczuł się niesprawiedliwie potraktowany.
5. Oczywiście jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego 58 301 80 99
Rekomendujemy następujące rozwiązania - sposób przesłania prezentacji konkursowej:

  • Wystąpienie na żywo – za pomocą darmowych aplikacji jak np. google.meet, Messenger
  • Przesłanie filmiku/wystąpienia przez wetransfer – wykorzystując adres mailowy docelowy k.kubic@pomorskieparki.pl lub ciee.pzpk@gmail.com lub ładując go najpierw na youtuba i przesłanie do nas linka z filmikiem (generalnie wybierzcie dla siebie rozwiązanie najwygodniejsze)
  • Proszę pamiętać, ze wysyłając do nas prezentację należy napisać jaką szkołę reprezentujecie i imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna grupy konkursowej)