Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

Nikogo nie trzeba przekonywać, że ruch jest gwarancją zdrowia i przedłuża życie. A aktywność fizyczna w zielonym otoczeniu, wsparta dużą dawką wiedzy przyrodniczej, przynosi jeszcze więcej korzyści. Serdecznie zapraszamy seniorów do wspólnych wędrówek w ramach cyklu „Dojrzały smak przygody”. Pragniemy zainspirować Państwa do ciągłego rozwoju i  aktywności pokazując piękno przyrody i dziedzictwo kulturowe.

W tym roku, ze względu na okoliczności, ponownie zapraszamy na warsztaty terenowe w odmienionej formule. Będziemy wędrować w różne dni tygodnia, w grupach 20-osobowych. Udział w warsztacie możliwy jest tylko po wcześniejszym zapisie. Ze względu na limit każdy z uczestników cyklu może zapisać się na listę podstawową na maksymalnie 10 wybranych wypraw, a na pozostałe warsztaty na listę rezerwową. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z regulaminem warsztatów!

Nasz projekt to kompleksowy cykl warsztatów terenowych, obejmujących zarówno Trójmiasto i jego okolice, jak również obszar województwa pomorskiego i nie tylko. Trasy warsztatów przedstawiamy w załączniku. Jedna z wypraw zostanie poprowadzona przez uczestniczkę Dojrzałego Smaku Przygody - za co pięknie dziękujemy! Będziemy wędrować m.in. z przewodnikami z Trójmiejskiego i Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, odwiedzimy też Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej – dziękujemy za zaproszenie.

Prosimy o fotografowanie najpiękniejszych miejsc podczas poszczególnych wypraw, te wspomnienia opublikujemy na naszej stronie internetowej oraz profilu CIEE na facebooku.

Warsztaty Dojrzały Smak Przygody realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.