Dojrzały Smak Przygody - cykl warsztatów terenowych dla seniorów - 2022

Data: 01-06-2022

Nikogo nie trzeba przekonywać, że ruch jest gwarancją zdrowia i przedłuża życie. A aktywność fizyczna w zielonym otoczeniu, wsparta dużą dawką wiedzy przyrodniczej przynosi jeszcze więcej korzyści. Serdecznie zapraszamy seniorów do wspólnych wędrówek w ramach cyklu „Dojrzały Smak Przygody”. Pragniemy zainspirować Państwa do ciągłego rozwoju i  aktywności pokazując piękno przyrody i dziedzictwo kulturowe.

Nasz projekt to kompleksowy cykl warsztatów terenowych, obejmujących zarówno Trójmiasto i jego okolice, jak również obszar województwa pomorskiego. Trasy warsztatów przedstawiamy w załączniku. Jedna z wypraw zostanie poprowadzona przez koleżankę z Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, kolejna przez uczestniczkę Dojrzałego Smaku Przygody, do grona przewodników tradycyjnie dołączył zespół TPK - za co pięknie dziękujemy!

Prosimy o fotografowanie najpiękniejszych miejsc podczas poszczególnych wypraw, te wspomnienia opublikujemy na naszej stronie internetowej oraz profilu CIEE na facebooku.

W tym roku będziemy wędrować w różne dni tygodnia, przeważnie będą to środy, lecz nie tylko. Na warsztaty nie obowiązują zapisy. Prosimy wszystkich o dokładne zapoznanie się
z regulaminem warsztatów! Przed poszczególnymi wyprawami prosimy o upewnienie się czy w związku ze zmianą sytuacji epidemiologicznej, zmianą rozkładu jazdy środków komunikacji publicznej lub z innego powodu nie nastąpiła zmiana w programie danego warsztatu lub warsztat nie został odwołany (komunikat pojawi się na stronie internetowej CIEE). Prosimy o ubranie się w strój terenowy, dobrą ocenę swoich możliwości względem stopnia trudności trasy oraz zaopatrzenie się w odpowiednie bilety komunikacji.

Warsztaty realizujemy dzięki wsparciu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Dojrzały Smak Przygody - cykl warsztatów terenowych dla seniorów