Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: ciee@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie w godzinach pracy (poniedziałek - piątek 7.30-15.30, czwartki 10.00-18.00):  -  58 301 80 99 (rekomendujemy kontakt za pośrednictwem numerów komórkowych podanych w zakładce O Nas/pracownicy)

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie CIEE. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

 

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

Pomorskie Dni Energii

 W dniach 24-25 października Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej wzięło czynny udział w Pomorskich Dniach Energii. Na naszym stoisku zaoferowałyśmy odwiedzającym kilka urozmaiconych propozycji – każdy zainteresowany mógł zastanowić się jak w życiu codziennym można oszczędzać energię a także aktywnie zgłębiać tajniki OZE.
 

„Bioróżnorodność – poznaj by zachować” 22 maja 2013 r. Relacja z edukacyjnej akcji plenerowej

Plenerowa akcja edukacyjna „Bioróżnorodność – poznaj by zachować”, zorganizowana przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, już po raz piąty odbyła się przed Akwarium Gdyńskim. Wspólnie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej oraz Rok Jezior Pomorza.