Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: ciee@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie w godzinach pracy (poniedziałek - piątek 7.30-15.30, czwartki 10.00-18.00):  -  58 301 80 99 (rekomendujemy kontakt za pośrednictwem numerów komórkowych podanych w zakładce O Nas/pracownicy)

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie CIEE. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

 

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

14 edycja konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". Zaproszenie.

Nastała piękna, złota jesień a wraz z nią nadszedł czas ogłoszenia konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". Zatem zapraszamy serdecznie - zarówno stałych "bywalców" a także tych nieśmiałych, którzy nie mięli dotąd okazji lub dopiero zaczynają naukę w szkole podstawowej. W bieżącym roku szkolnym uczestnikami konkursu mogą stać się wszyscy uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z całego Trójmiasta. Zachęcam do pczeczytania regulaminu, wybrania zagadnienia konkursowego, przesłania zgłoszenia i podjęcia tego pięknego intelektualnego wyzwania!  

Zaproś gości do swej miejscowości - XII edycja konkursu.

Serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników przyrody do stworzenia strony internetowej prezentującej walory przyrodnicze, krajobrazowe a także kulturowe wybranych miejsc. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Województwa Pomorskiego. Wszelkie szczegóły - regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w załączniku.