Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: ciee@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie w godzinach pracy (poniedziałek - piątek 7.30-15.30, czwartki 10.00-18.00):  -  58 301 80 99 (rekomendujemy kontakt za pośrednictwem numerów komórkowych podanych w zakładce O Nas/pracownicy)

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie CIEE. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

 

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

"RAK NA TAK"

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich lubiących ubierać swoje myśli w krótkie słowa, lubiących słowne łamigłówki i ćwiczenia językowe do spróbowaniu swoich sił w  konkursie literacko-przyrodniczym „RAK NA TAK”  organizowanym przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej wraz z Partnerem Fundacją Wspólnota Gdańska. 

Wstępne wyniki konkursu "Zaproś gości do swej miejscowości"

Do wszystkich zainteresowanych wynikami konkursu „Zaproś gości do swej miejscowości”. Przedstawiamy listę nagrodzonych i wyróżnionych w XII edycji konkursu. Nie zdradzamy na razie szczegółów by pozostawić element niespodzianki na spotkanie finałowe, które wstępnie planujemy zorganizować 9 kwietnia w siedzibie CIEE. 

"Natura 2000 – Pozytywna Inspiracja" - zaproszenie na szkolenie

 W imieniu Fundacji Wspierania Inicjatyw Ekologicznych oraz regionalnych Partnerów: Zespołu Pomorskich Parków Krajobrazowych, Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku i Klubu Nowodworskiego Stowarzyszenia Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w szkoleniu i projekcie "Natura 2000 – Pozytywna Inspiracja".

"Re-bombka" - warsztaty tworzenia ozdób inspirowanych naturą.

Zachęcamy do zapoznania się z alternatywnymi metodami powtórnego wykorzystania materiałów, które na pierwszy rzut oka wydają się niepotrzebne, kształtując w ten sposób postawy przyjazne środowisku naturalnemu. Jest to wyśmienita okazja do rozwoju kreatywności i wyobraźni oraz umiejętności manualnych i plastycznych.