Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Aktualności

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego koronawirusem informujemy, że Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku będzie nieczynne dla interesantów od 16 marca 2020 r. do odwołania. Kontakt z pracownikami możliwy będzie w godzinach pracy (poniedziałek - piątek 7.30-15.30): telefonicznie -  58 301 80 99 (rekomendujemy kontakt za pośrednictwem numerów komórkowych podanych w zakładce O Nas/pracownicy), mailowo - ciee@pomorskieparki.pl  oraz za pośrednictwem platformy ePUAP: /pzpk/SkrytkaESP
Poczta tradycyjna będzie na bieżąco obsługiwana, jednakże korespondencja będzie przyjmowana wyłącznie za pośrednictwem operatora usług pocztowych.

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

14 edycja konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". Zaproszenie.

Nastała piękna, złota jesień a wraz z nią nadszedł czas ogłoszenia konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". Zatem zapraszamy serdecznie - zarówno stałych "bywalców" a także tych nieśmiałych, którzy nie mięli dotąd okazji lub dopiero zaczynają naukę w szkole podstawowej. W bieżącym roku szkolnym uczestnikami konkursu mogą stać się wszyscy uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z całego Trójmiasta. Zachęcam do pczeczytania regulaminu, wybrania zagadnienia konkursowego, przesłania zgłoszenia i podjęcia tego pięknego intelektualnego wyzwania!  

Zaproś gości do swej miejscowości - XII edycja konkursu.

Serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników przyrody do stworzenia strony internetowej prezentującej walory przyrodnicze, krajobrazowe a także kulturowe wybranych miejsc. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Województwa Pomorskiego. Wszelkie szczegóły - regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w załączniku.

Szkolenie dla nauczycieli i edukatorów "Przyroda jest w mieście"

Nasze najbliższe otoczenie obfituje w liczne wzgórza morenowe, doliny, lasy buczynowe z typową dla nich florą i fauną. Bogactwo przyrody na wyciągnięcie ręki. Chcielibyśmy Państwa ośmielić i zaangażować do tworzenia lekcji pod chmurką, gdzie najbliżej nam do tego, co już znamy, co odkryjemy i nauczymy się zrozumieć. Pokażemy jak ciekawie pokazać przyrodę, jak pomóc się nią zachwycić.