Centrum Informacji

i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

  • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
    Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

GDAŃSK
Pomorskie Parki
WFOŚiGW
Edukacja dla przyrody
Poznajemy drzewa i krzewy
TRADYCYJNE OGRODY przyjazne naturze i krajobrazom
ZAMIEŃ NAWŁOCIE na malwy przy płocie
Owady zapylające w ogrodzie
CIEEkawostki
Infoeko
OSTOJA

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza do udziału w  konkursie „Bęc Jabłkiem w Głowę”.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych Trójmiasta oraz gmin Pruszcz Gdański, Rumia i kolbudy. Szczegółowe zasady konkursu zamieszczone są w regulaminie - prosze wybrać aktualną edycję konkursu.
 
szkoły gdańskie, sopockie z gmin Pruszcz Gdański i Kolbudy: Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej, 80-837 Gdańsk, ul. Polanki 51, 80-308 Gdańsk, tel: 58 301 80 99, lub mailowo na adres: k.kubic@pomorskieparki.pl
 
szkoły z Gdyni oraz Rumi: Centrum Nauki Experyment, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia lub mailowo na adres a.celuch@experyment.gdynia.pl
 
 
Zaproszenie do 19 edycji konkursu
W roku szkolnym 2019/2020 po raz 19 odbędzie się konkurs "Bęc jabłkiem w głowę". Organizujemy go wspólnie z Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w kolejnej edycji. Jak co roku z dużą dozą pozytywnego zniecierpliwienia czekamy na Wasze prezentacje. Za każdym razem potraficie zaskoczyć nas swoją kreatywnością i pomysłem na "siebie". W tej edycji wszystkie tematy konkursowe są autorstwa edukatorów z Centrum nauki Experyment w Gdyni. Mamy nadzieję, że zainspirują Was do twórczej pracy. Szczegóły (formularz zgłoszenia, listra zagadnień) znajdują się w regulaminie. 
Zaproszenie do konkursu, edycja XVIII, rok szkolny 2018/2019
Nastała jesień a wraz z nią przyszedł czas na ogłoszenie kolejnej edycji konkursu. W imieniu zespołu Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku i Partnera – Centrum Nauki Experyment w Gdyni z przyjemnością zapraszam do udziału w 18 edycji „Bęc Jabłkiem w Głowę”. Konkurs ten jest adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych Trójmiasta oraz gmin Pruszcz Gdański, Kolbudy i Rumia. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.
Lista finalistów edycja 2018!
Poniżej przedstawiamy listę finalistów tegorocznej edycji konkursu. Finał konkursu odbędzie się w siedzibie Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, w dniach 5-6 kwietnia 2018 roku. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za Wasze zaangażowanie, podzielenie się pasją, czas poświęcony na przygotowanie do konkursu a także za te „nerwy” i stres, który był nieodłącznym elementem tego przedsięwzięcia. Byliście wspaniali i autentyczni i dlatego wybór listy finalistów nie należał do łatwych. Mamy nadzieję, że spotkamy się w kolejnych edycjach konkursu. 
Zaproszenie do XVII edycji 2017/2018
Szanowni Państwo, drodzy uczestnicy konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". Już po raz 17 mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w tej interdyscyplinarnej przygodzie. Jest to duże przedsięwzięcie zarówno dla nas jako organizatorów jak i dla Was - uczestników. Mamy jednak nadzieję, że czujecie, ze warto! Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji!
Podsumowanie XVI edycji konkursu (2016-2017)
W dniach 12 i 19 kwietnia 2017 roku w siedzibie Centrum Nauki Experyment w Gdyni (Partnera projektu) miała miejsce miła uroczystość wręczenia nagród uczestnikom – laureatom konkursu!
W sumie wyłoniono 21 grup finalistów: 12 grup w kategorii szkół podstawowych oraz 9 w kategorii gimnazjalnej.
Zaproszenie do XVI edycji 2016/2017
Drodzy sympatycy konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". Po raz 16 mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w tej interdyscyplinarnej przygodzie. Z dużą radością i ciekawością oczekujemy na Wasze zgłoszenia, prezentacje, występy. W załacznikach znajduje się lista obowiązujących na tę edycję zagadnień, aktualny regulamin i karta zgłoszenia. Zapraszamy serdecznie!
Podsumowanie XV edycji konkursu
 Zachęcam do zapoznania się z refleksjami po zakończeniu 15 edycji konkursu "Bęc jabłkiem w głowę".
Bęc jabłkiem w głowę 2015/2016
Serdecznie zachęcam do podjęcia tego trudnego i pasjonującego wyzwania jakim jest udział w konkursie "Bęc jabłkiem w głowę". To już 15 edycja konkursu więc bogatsi o wieloletnie doświadczenia zapraszamy do wspólnej nauki, zabawy, rozwijania swoich zainteresowań także nowych uczestników z gmin Pruszcz Gdański, Kolbudy i Rumia. Szczegóły znajdują się w załacznikach, zachęcamy do uważnego zapoznania się z regulaminem. 
Wyniki 14 edycji konkursu.
Serdecznie zachęcam wszystkich zainteresowanych i oczekujących tej wiadomości do zapoznania się z wynikami 14 edycji interdyscyplinarnego konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". W załącznikach publikujemy listę finalistów zarówno z Gdyni jak i z Gdańska i Sopotu. Finały konkursu są zaplanowane na 28 kwietnia (dla szkół podstawowych) oraz 29 kwietnia (dla gimnazjalistów) w Centrum Nauki Experyment w Gdyni. 
Lista laureatów edycji 2013/2014
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z wynikami konkursu "Bęc jabłkiem w głowę". 
archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2013
W dniach 17-18 czerwca w pięknych przestrzeniach Centrum Hewelianum, miała miejsce miła okoliczność – wręczano nagrody finalistom XII edycji konkursu „Bęc jabłkiem w głowę”.
archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2013 zaproszenie
Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza do udziału w XII edycji konkursu „Bęc Jabłkiem w Głowę”.
archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2012
20 czerwca, 2012 roku w pięknych przestrzeniach Centrum Hewelianum odbyło się spotkanie finałowe połączone z wręczeniem nagród w ramach konkursu „Bęc jabłkiem w głowę” którego pomysłodawcą i realizatorem jest Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej Gdańskiej Fundacji Wody. 
archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2012 zaproszenie
Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku zaprasza do udziału w XI edycji konkursu „Bęc jabłkiem w głowę”. Konkurs ten jest adresowany do uczniów gdańskich i sopockich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. 
archiwum: Bęc jabłkiem w głowę 2011
02 czerwca 2011 roku jury konkursowe, po długich obradach, podjęło decyzję o nagrodzeniu wybranych uczestników. Decyzja ta nie była łatwa. Do konkursu zgłosiło się ponad 100 grup ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych Gdańska i Sopotu.